Aksi belirtilmedikçe tüm yazı ve resimler şahsıma ait olup izinsiz kullanılmaması rica olunur efenim.

28 Ağustos 2012 Salı

Amerikan Güzeli
"It was one of those days, when it's a minute away from snowing, and there's this electricity in the air. You can almost hear it, right? And this bag was just dancing with me, like a little kid begging me to play with it, for fifteen minutes.

That's the day I realized there was this entire life behind things, and this incredibly benevolent force, that wanted me to know there was no reason to be afraid, ever. Video's a poor excuse, I know, but it helps me remember. I need to remember.

Sometimes there is so much... beauty... in the world, I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in."


"Bir dakika sonra kar yağacakmış gibi günler vardır ya? Onlardan biriydi ve hava da bir elektrik vardı. Neredeyse duyabilirdin, anladın mı? Ve bu poşet adeta benimle dansediyordu. Onunla oynamam için yalvaran bir çocuk gibi. Onbeş dakika boyunca.

Herşeyin arkasında katışıksız bir hayat olduğunu fark ettiğim gün o gündü ve bu olağanüstü müşfik güç korkmak için hiçbir sebep olmadığını bilmemi istiyordu. Asla. Video zayıf bir bahane biliyorum, ama hatırlamama yardımcı oluyor. Hatırlamaya ihtiyacım var.

Bazen dünyada o kadar çok...güzellik...oluyor ki kaldıramayacakmışım ve kalbim çökecekmiş gibi hissediyorum."Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...