Aksi belirtilmedikçe tüm yazı ve resimler şahsıma ait olup izinsiz kullanılmaması rica olunur efenim.

10 Ağustos 2011 Çarşamba

Kıyamet Kopsun Bence

Artık uyanmamız lazım.
Toplu bir şekilde aynı şeyi istersek olur.
Dünyanın aydınlanması için önce gözlerinizi açın.

http://www.hazirtv.com/21021-silinmeden-herkez-izlesin.html


 

 

 

 

 

 

 


7 yorum:

 1. çok acayip bir şey değil mi? ve bunların bir teori değil de gerçek olması ise asıl acayip ve korkunç olanı...hani biz dioruz ya; 'hayat dediğin şeyi iyi yaşayacaksın, sonunda herkes gibi 5 m.lik bez var. kimseyi kırmıcan, kendine ii davrancan başta' falan falan...çoğunluğun böle bi derdi yok demek ki! ne bilim, güç en şeytani şey gibi sanki, hım..ulen tüm dünya insanlarını kontrol etsen ne olur etmesen ne olur, değil mi? çok acayip ya...niye daha fazlasını ister ki insanoğlu, dedim ya 5 m bez ya... dediğin de haklısın, o günleri görmeden ya kıyamet kopsun ya da çipim yansın hocam...ne bilim olsun bir şeyler...Alla alla allaaa, durup durup şaşırıyorum ya, çok acaip, çok gereksiz, çok saçma...yönetmen amcanın dediği gibi 'amaç ne yahu? ben anlamıyorum, anlayan varsa anlatıversin bi zahmet...

  YanıtlaSil
 2. ben de bloguma koyacağım..

  YanıtlaSil
 3. evet asıl amacın nedir? neyine yetmiyor milyonların? cok acaip? böyle arkamızdan bir işler çevriliyor ve hepimiz köleyiz ama farkında değiliz. sahiden çip taktırmak için gönüllü olacak insanlar. çünkü korku toplumunda yaşıyoruz. aman depremde yerimi kolay bulurlar, çocuğumu kaçırırlarsa çocugumuzu hemen buluruz gibi mazeretlerle hepimiz köleleştiriliyoruz. bence asıl korkutucu olan bu kadar uykuda olmamız.

  YanıtlaSil
 4. çizgi filmlerde bile kötülerin amacı dünyaya hakim olmak değil mi? kafaya işleniyo işte küçükten. Bi de şu disütopik bilimkurgu romanlarında tek dünya devletinde yaşayan, numaralandırılmış arkadaşlardan yoldan çıkan ve özgürlüğünü talep eden arkadaşların da hepsi sonunda bir hezimete uğruyor nedense?! yine bilinçaltı bir uyarı mesajı sankim değil mi?

  YanıtlaSil
 5. George Orwell 1984 diyorum. Direk gözümde canlandı.

  YanıtlaSil
 6. televizyonla ilgili herşey ne yazık ki son birkaç senedir Fahrenheit 451'i aratmaz nitelikte.. bütün korku senaryoları başımıza geliyor.. "televizyondakilerin gerçek kendi hayatlarımızın ise hayali olduğunu düşünmeye başladık".. eski karısına tecavüz eden adamları, amcasının karısıyla yatan yeğenleri, kan gövde hikayaleri, manikürlü köylü güzellerini gerçek hikayelermiş gibi prime time da çoluk çocuk izliyoruz da sonra da mahalle baskısından bahsediyoruz..
  zeigeist'i baştan izleyiniz.. büyün bölümlerini..
  sonra da başka bişi izlemeyiniz..

  YanıtlaSil
 7. çok doğru diyorsun Luna. televzyon afyon görevi görüyor.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...