Aksi belirtilmedikçe tüm yazı ve resimler şahsıma ait olup izinsiz kullanılmaması rica olunur efenim.

30 Haziran 2010 Çarşamba

Bez Torba vs Markalı Torba

Yeni trend bez torba kullanmak. Bu kadar ulvi amaçlı bir projeyi bile markalı bez torbalar kullanarak çığrından çıkaracağımızı düşünüyorum.

Ama bez torba falan da hikaye, çünkü ben geçen gün gittigidiyor'da markalı kağıt poşet satıldığına tanık oldum. İnanılır gibi değil. Boyutuna göre tanesi 3-6 TL'den Abercrombie&Fitch markalı kağıt poşet satılıyor. Bunları sahiden alanlar var mı? Satılıyor ki birsürü adam oraya satışa koymuş. Aldıkları şeye bak yareppim. Kağıt poşet. Biz daha hala bez torba kullanalım diye proje başlatalım.

Ammannn sıtkım sıyrıldı benim bu dünyadan billaha ikrah ettim.

al bu da link: http://arama.gittigidiyor.com/?aramakategori=&aramakelime=abercrombie+po%FEet&submitit.x=0&submitit.y=0&submitit=ARAMA&search_type=detail

al bu da resim:- Abercrombie & Fitch KARTON POŞET (Orta Boy)
- ÜRÜNÜN ENİ 36 cm, BOYU 40 cm, GENİŞLİĞİ 16 cm'dir. 
- HEMEN TESLİM


lütfen saçmalayıp karton poşet almayın, bez torba kullanın

2 yorum:

  1. evet kesinlikle bez torba zaten mantıksızlık surda 1000 adet selefon kaplı karton torba adet fiyatı yaklasık 1.30 tl civarlarında bez torba ise 1.60 tl gibi 30 kurus pahalı bili olsa dusununki sizin bir dükkanınız var gömlek satıyorsunuz 1 karton torba verdiniz musterinize aldı eve gitti sapı elinde kaldı sizin firma reklamınız verdiginiz o 1.30 tl aynen copte halbuki bez torba verseidiniz o bez torba en azından 3-4 sene hizmet verecek yıkanıp yıkanıp tekrar kullanılacak firma reklamınız yuzlerce kez sokaklarda gececekti simdi hangisi ucuz?? hangisigüzel?? nedirbu karton torba sacmalıgı anlam vermek zor biz firmalara bez torba imalatı yapıyoruz http://www.cantanet.com/ suana kadar yuzlerce firmaya mal yaptık ve cogundan 2-3 cü siparişleri aldık dagıtan cok mennun kendi torbasını birinin elinde pazarda carsıda gorduklerini soyluyorlar karton torbasını goren varmı acaba??

    YanıtlaSil
  2. kesinlikle bez torba karton 1.3 tl bez 1.6 tl karton tek kullanım bez yıllarca http://www.cantanet.com/ gelin firmanızı bez torba ile tanıstıralım

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...